Seinapiltide materjalid

Materjali valikud ja kinnitused

Interdeko pakub seinapiltide valmistamiseks nelja põhimaterjali:

1. Kapaplaat kahes erinevas paksuses (5 ja 10 mm). Kapaplaat on kerge ja sobib kinnitamiseks otse seinale, näiteks kahepoolse teibi või liimiga. Võimalik ka riputada spetsiaalsete konksudega.

2. Plastikplaat erinevates paksustes (1, 2, 3, 5 ja 10 mm). Plastik sobib rohkem suurematesse kaubandus- ja teenindusruumidesse kus pildi vaatamine toimub üldjuhul kaugemalt. Plastiku kiituseks võib lugeda tema pikaealisust ja vastupidavust, miinuseks aga raskust – kinnitatakse tavaliste tüüblitega või läbipuuritavate metallist kinnitustega (võimaldavad pildi seinapinnast tõsta 10-20 mm kõrgusele).

3. Paberposter, valikus matt ja poolläikiv materjal. Pidevaks eksponeerimiseks saab kasutada ainult koos raamiga. Hetkel pakume kahte soliidset alumiiniumraami – hõbedast ja kuld-pronksi tooni. Kaubandus- ja teenindusruumidesse kiire vahetusvõimalusega SnappyFrame (alumiinium). SnappyFrame kinnitatakse tüüblitega püsivalt seinale. Raam on avatav eest liikuvate raamiprofiilide abil.

4. Lõuendpilt on lõuendile trükitud ja pingutatud puitraamile. Raami paksus 20-55 mm. Paigaldus eeldab seina puurimist. Lõuendipildile võib lisada puitraame. Interjööris jätab lõuendile trükitud pilt tõeliselt väärika mulje. Lõuendipildi lühema külje maksimummõõt on 1200mm.

Lõuendi koha hetkel hinnakirjast hindasi ei leia sest iga pilt pingutatakse puitraamile mis valmistatakse spetsiaalselt tellija mõõtude alusel. Saatke meile oma päring ja me teeme teile personaalse pakkumise.