Meist

Seeder Konsultatsioonid OÜ on 2003. aprillis loodud perefirma. Ettevõtte omanikud on Siret ja Janno Seeder ning ettevõte pakub feng shui alaseid koolitusi (seminare, kursusi, loenguid), nõustamist ja üritusi.

Feng shui teema juurde jõudsime lähedaste inimeste terviseprobleemidele lahenduste otsimise kaudu. Aastaid otsisime abi meditsiinist, ka alternatiivmeditsiinist ja kui 1999. aastal me esmakordselt feng shui teadmistega (energia tasakaaluõpetusega) tutvusime ja neid rakendama hakkasime, kogesime olulisi muudatusi oma elus. Saades ruumi parendamisest ja feng shui teadmiste kasutamisest abi ja innustust, mõistsime, et soovime oma kogemusi edasi anda ka teistele.

Esialgu pakkusime klientidele kodu nõustamise teenust. Ennast pidevalt täiendades, erialaseid seminare läbides ja uusi kogemusi ammutades, tulime huviliste soovile vastu ning alustasime 2005. aasta kevadel esmakordselt feng shuialase koolitusega Eestis.

2005. aastast teeme koostööd Tartu Rahvaülikooliga ja 2008.aastast Tallinna RahvaülikooligaFeng shui kursused on toimunud ja toimuvad jätkuvalt Paide Täiskasvanute Koolituse juures, Viljandis Hilda Villas ja Pärnus.

Tallinnas asuvad meie õppeklassid Eesti Rahvusraamatukogus, kus toimuvad feng shui ja idafilosoofial põhinevad koolitused suures õppeklassis ehk Hea Energia Keskuses aadressil Tõnismägi 2, ruum 4010 ja väikeses õppeklassisi aadressil Endla 3, ruum 2164 (Eesti Rahvsuraamatukogu Endla tänava tiib). Juba mitmendat aastat õpetame feng shui’d ruumikujunduses Mainori Kõrgkooli Disainiinstituudi juures. Sel aastal on plaanis kursused läbi viia ka vene keeles.

Suvised koolitusüritused on oma olemuselt looduslähedasemad ja aktiivsemad. Juba viis aastat korraldame energeetilisi ekskursioone Eestimaa põnevatesse paikadesse. Suvelaagrid rabade keskel Viruna talus ja Hiiumaa väikesaarel Kassaril. Koostöös Tartu Rahvaülikooliga on toimunud suvelaagrid Ruhnu saarel, Hiiumaal ja 2010 aasta juulis Vormsi saarel.

2008. aprillis ilmus päris oma raamat „Eesti oma feng shui“, mis oli 2008.a raamatute müügiedetabelis 5-ndal kohal (10300 eks). 2009.a ilmus esimene raamat sarjast „Feng shui ja bagua“, alapealkirjaga „Minu elustrateegiate loomine“. Järgneva kolme aasta jooksul ilmub kaheksa raamatut, mis süvenevadfeng shui’s tuntud 8 bagua tsooni energiamaailma – nende olemusse, võimalustesse, tasakaalustamisse ja seda läbi keha, meelete ja vaimu.

2009. aasta oktoobris korraldasime esmakordselt õppereisi Hiina. Tegemist oli hoolikalt valitud ja seega ainulaadse marsruudiga, sest meie eesmärk oli tutvuda sügavuti hiina kultuuri, ajaloo ja feng shui tarkustega. Reisi kulminatsioon oli püha tai shan mäe külastamine. Edaspidi on meil plaanis aastas 1-2 korda teha õppereise ka Eestist välja.

Pakume enesearenduslikke seminare ettevõtetele, klubidele ja meeskondadele. Vaatame täpsemalt firma energeetikasse: kaubamärk, kliendisuhted, tulevikuvisooon, meeskonna potentsiaal, lühistrateegiad, taustanalüüs, väljaspoolt ettevõtet tulev abi ning loomulikult tervislik, rahulolev ja kasumlik ettevõte.

Kursustel ja seminaridel kasutame lisaks teooriale ka põnevaid abivahendeid ja harjutusi. Populaarsed on vestlusõhtud, kus arutatakse erinevatel enesearenduslikel teemadel ja vaadatakse põnevaid filme.

seederlogo