Ma pole küllalt tugev

Vabandus nr.10. MA POLE KÜLLALT TUGEV

Vabandus “Ma pole küllalt tugev” hoiab teid vaieldamatult kinni harjunud mõtteviisis. Mida kauem olete uskunud, seda enam tugevneb usk, et te pole emotsionaalselt, vaimselt või füüsiliselt võimekas indiviid. Läheb vaja vaid natuke kriitikat, et võtta teilt julgus ja aktiveerida uskumus: Ma pole küllalt tugev inimene, nii et ma pöördun tagasi oma tõelise mina juurde, kes on nõrk. Mõte, et ma pole küllalt tugev, et teha teatud tööd, astuda vastu jõhkardile või tüssajale, hoolitseda enda eest, astuda muredele üksi vastu või üksi reisida, on kõik meeleviirused, mida kasutate valmis vabandustena, kui elu läheb raskeks. Sama kehtib ka kollektiivsel tasandil.

Esmakursuslaste käest meeldib mul küsida : “Kas enesearendamine on kerge või raske?”. Valdav vastus on: “See on raske!” (Ma pole küllalt tugev).

Ärge uskuge enam, et olete nõrk. Saage valvsaks ja aktiivseks ning näidake üles uutmoodi vaprust. Kinnitage, et murrate end vabaks mõtlemisharjumustest, mis on veennud teid, et te pole tugev inimene. Siin mõned kinnitused: Ma ei vaatle end enam kunagi jõuetu inimesena. See, mida te mineust mõtlete, ei ole minu asi. Minu tugevus on minu side allikaga; see ei tunne nõrkust.

Aristoteles (384-322 eKr) on öelnud: INIMENE ON SEE, MIDA TA USUB.

Kui te usute, et olete nõrk, on teil õigus. Kui usute, et olete tugev, on teil jälle õigus! Inimestel puudub võime eksida, küsimus on valikutes!

Esimese tunni lõpuks ütlesid kursuslased ühest suust: Enesearendamine on kerge ja põnev!

Näete, kui kiiresti toimuvad muutused teie elus.

Milline on teie valik? Kas olete nõrk või tugev?

Janno Seeder

SUHETE, ARMASTUSE FENG SHUI  kliki ( siin )

Rubriigid: Feng shui, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>