Feng shui ülesanne

See on lõik raamatust “Feng shui ja bagua” Tutvu ning soeta endale e-raamat siin: Feng shui ja bagua (kliki)

Feng shui ülesanne on luua selline olukord, kus energia (qi) voolab pehmelt ja kindlas suunas, tagades inimese füüsilise, meelelise ja vaimse tervise. Kui energia liikumine kodus on harmooniline, siis on inimesed heatujulised ja optimistlikud ning täis elujõudu. Kui energia liikumine pidurdub, muutub ebaühtlaseks, siis tekib inimestel probleeme oma igapäevaelus ja kaugeleulatuvate plaanide õnnestumisega.
Hea energia liikumine aias tagab taimede hea kasvu, kõikide elusorganismide elu sellel territooriumil. Nii luuakse harmooniline ökosüsteem.
Energia vaba ringlemine firma kontoris loob rõõmsa ja heatahtliku atmosfääri kollektiivis, tagab projektide eduka, õigeaegse lõpetamise ja vähendab stressiohtu. Aga kui energia „jääb kinni”, siis võib ettevõte pankrotistuda.
Feng shui eesmärk on õppida tundma energia omadusi ja liikumist ning suunata neid meie jaoks tööle. Feng shui praktika toimub läbi harmoneerimise ehk tasakaalustamise ehk halva vähendamise ja hea rohkendamise kaudu, kus suund on just eelkõige hea rohkendamisele.
Miks? Feng shui õpetus ütleb, et sarnane tõmbab sarnast. Algupärane feng shui pööras tähelepanu maastiku tundmaõppimisele ja ehitiste paigutamisele maastikul. Hiljem hakati seda kasutama ka siseruumides. Interjööris sümboliseerivad põrand ja mööbel vett ehk shui’d ja lagi on seotud tuule ehk taeva ja valgusega – seega feng.
Hiinlastel on ütlus, et tähtis on edu, kuid niisama oluline on ka inimese isiksus. Meie elu mõjutab see, kuidas me suhtume iseendasse ja ümbritsevasse. Feng shui teadmiste omandamine annab meile võimsa instrumendi maailma tajumiseks ja juhtimiseks. Sellisel juhul on feng shui üks faktoritest, mis mõjutab meie elu.

See on lõik raamatust “Feng shui ja bagua” Tutvu ning soeta endale e-raamat siin: Feng shui ja bagua (kliki)

Rubriigid: Feng shui, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>