Mõtisklus

Mõtisklus on tegevuse kõrgeim vorm.
Aristoteles

Neljas vabandustest vabanemise põhimõte : MÕTISKLUS

Mõtisklus on kõigi leiutiste taga – õieti kogu loomingu taga – peituv vaimne tegevus. On tähtis, et mõistaksite, et võite luua elu, mida soovite, keskendudes sellele, mida soovite ligi tõmmata.

Kui omandate kord selle põhimõttega seonduvad ideed, siis ei saa te enam endale vabandusi lubada. Vabandused, millele kipute toetuma, sisaldavad ilmselt mõningaid ideid, millest olete arvatavasti mõtisklenud kogu oma elu praeguseni. Jah, isegi siis, kui mõtlete See on raske…Ma ei saa seda endale lubada… või Ma ei ole seda väärt… on seegi tegelemine sellega, mida Aristoteles nimetas “tegevuse kõrgimaks vormiks”. Ükskõik, millele keskendute, ilmub see paratamatult teie ellutahate seda või ei taha.

Tuleb aru saada, et iga mõte on loomisakt ja seda meie tahtest või usust sõltumata. Väidetavalt läbib inimese pead ööpäevas 60 000 mõtet ja kõik need on vahetu loomine. Öeldakse: “Teie tänane mina on teie eilsete mõtete tulemus ja oma tänaste mõtetega loote oma homse mina.” Vastavalt, kui teie valdavad mõtted on pigem negatiivse varjundiga või vabandavad, siis loote ka negatiivset reaalsust ning positiivsete mõtete ülekaalu korral muutub ka elukvaliteet paremuse suunas.

Siit loogiline järeldus – hakates teadlikult juhtima mõttemaailma, mõtisklust, saate kontrolli ka oma elu juhtimise üle.

Mõtiskluse mehaanikad taanduvad järgmisele:

  • Mõtisklus on mõtteprotsessi j ä r j e p i d a v kasutamine.
  • Teie mõtted on tegelikult nagu asjad, mis toimivad, algatades teostumisprotsessi.
  • Kui mõtted sobivad kokku allika energiaga, siis on teil samasugune vägi nagu algallikal.
  • Mõtisklus on tegevus, mis paneb liikuma kõik universumi loovad jõud.
  • Kui toetute vabandustele, siis lubate oma vale-minal (egol) keskenduda sellele, mida te ei taha või takistate soovitu teostumist.
  • Vabandused annavad tunnistust, et keskendute sellele, mida te ei saa teha või omada, selle asemel, et keskenduda lõpututele võimalustele.
  • Et vabandustest lahti saada, peate õppima mõtisklema asjadest, mida kavatsete teostada, mõtlemata samal ajal tulemustest.
  • Mõelge eelkõige andmisest, mitte saamisest. Jagage seda, milles te olete külluslik.
  • Kui kujustate soovitut juba olemasolevana, pakub universum teile viimaks kogemusi, mis vastavad teie mõtisklustele.

Soovitusi:

Võtke iga päev (või isegi mitu korda päevas) natuke aega, et mõtiskleda vaimust kui väest. Nähke oma meelt võimsa jõuna, mis on harmoonias jõuga, mis on kogu loodu taga.

Hakake harjutama mõtisklemist kui tegevust. Kui mõtisklete iga päev mõne hetke millestki, mida kavatsete teostada, siis avaldab see suurt mõju teie teostamisoskusele. Mõtlemine on tegevus. See on hädavajalik meeletreening, et viia täide kõik, mida soovite.

Kasutage igapäevaselt positiivseid mantraid, korrates neid vähemalt viis minutit järjest.

Leidke mõttekaaslasi, kellega koos filosofeerides arendate enese mõtisklemisprotsessi. Tule meie loengutele, vestlusringidesse, filmiõhtutele. Seal just seda tüüpi mõtisklemisega tegeleme ja milleks üksi pusida? Kollektiivis peitub jõud!

Head mõtisklemist!

Janno

Rubriigid: Feng shui, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>