Suhted, armastus ja abielu

Tsooni nimi on Maa. Tuntud on ütlus emake Maa, kes võtab endasse kõik ― nii hea kui halva. Emake maa töötleb negatiivse ümber ja annab head vastu. Vanasõna ütleb, et narri põldu üks kord, põld narrib sind üheksa korda vastu. Selle tsooni kontekstist lähtuvalt viitab see sellele, et lihtne on suhteid rikkuda. Inimene elab ja areneb suhtlemises. Seega on oluline oskus luua suhteid. Suhtes on alati kaks poolt ja suhte loomise üks oluline tingimus on inimene ise, kes suhtesse astub. Kas ta hindab, tunnustab ja armastab seda inimest, see tähendab iseennast. Kui tal on enda suhtes vildakaid arusaamu, siis miks peaks keegi teine sellist „vildakat inimest“ armastama või temaga sõprust pidama. Kõigepealt tuleb luua endast lugupidav ja armastav suhe iseendaga. Suhete teine oluline tingimus on andmise ja saamise tasakaal. Igasse suhtesse tuleb panustada.

Firma kontekstis on see tsoon firma klientide välimääraja. Kes on ettevõtte kliendid? Missuguseid kliente soovite enda poole tõmmata. Kuidas kliente grupeerite? Seega, enne firma loomist, tehke kindlaks, kes on teie klient. Paljud noored ettevõtted omavad häid ideid, ka rahastajaid, kuid neil puudub piisav arusaam oma sihtgrupist, kellele toode või teenus on suunatud.

Feng shui järgi esindab seda tsooni element Maa. Tegemist on Maa elemendi yin avaldusega.

Muud tähendused: abielu ja armastus, saamine ja vastuvõtmine, toitmine, kohanemine, tingimusteta leppimine, emalik hoolitsus, kõik suhte- ja partnerlusvormid, empaatiavõime.

LOE ARTIKLIT: Suhe on õrn ja vastuvõtlik nagu maa

Kõiki järgnevaid pilte saate endale osta meie E-POEST.