Perekond, sugupuu ja minevik

Tsooni nimi on Äike. Perekond, sugupuu, minevik. Viimane tähendus on selgeim ― kõik, mis oli varem: meie sünd, lapsepõlv, kasvatus, koolitee, elukogemused, töökogemused, nii head kui halvad mälestused. Me oleme kõik selle talletanud oma mälestustesse kuni rakutasandini välja. Arvatakse, et meie rakus istub seitsme põlvkonna info. Seega kanname igapäevaseid toimetusi tehes endaga kaasas väga suurt ja rasket seljakotti. Mis selles seljakotis on? Kas olete seda juba sorteerinud ja loobunud sellest, mis teid edasi ei vii? Näiteks halvad kogemused. Jah, need ei unune kergelt, kuid neile, kes on meiega ülekohtuselt käitunud, saab andestada ja seeläbi võita juurde uut energiat ja ruumi, et edasi minna. Inimese arengu seisukohalt on tegemist olulisima eluvaldkonnaga, kuid kahjuks pöörame sellele tihtipeale ka valusale tsoonile liiga vähe tähelepanu.

Firma kontekstis esindab see tsoon firma eelneva tegevuse analüüsi, kokkuvõtet. Siia kuulub nii äriline, finantsiline kui ka sihtturu analüüs. Tegemist on ühe olulisema elualaga, kust ammutame teadmisi, kuidas meil on läinud ja kuhu me kuulume. Selle tsooni abil saame teha järeldusi, kuhu on mõistlik edasi liikuda. Seega pööravad ettevõtted sellele eluvaldkonnale suurt tähelepanu. Kuna firma koosneb inimestest, siis peab iga inimene just seda tsooni põhjalikult analüüsima ja kokkuvõtteid tegema. Kui vaja, siis tuleb millestki loobuda; kui vaja, siis tuleb korrata nii meeldivaid kogemusi kui ka raskeid õppetunde. Kas teil on analüüs oma tugevuste ja nõrkuste kohta juba tehtud?

Feng shui järgi esindab seda tsooni element Puu. Tegemist on n.ö sugupuuga, mis kasvab üha enam kõrguse ja valguse poole, üha laienedes ja suurenedes. Meie elu, meie sugupuu on nagu kasvuprojekt. Kasvus kängu jäänud puu viitab sugupuu, perekonna hääbumisele, oma oskuste ja iseenda hääbumisele.

Muud tähendused: juhtimine, perekond, motivatsioon, dünaamika, kasvupotentsiaal, taastumine, pädevuse omandamine, autoriteet, vastutus, optimism, lugupidamine, kõik varemolnu.

LOE ARTIKLIT: Sorteeri oma reisikott enne kui teekonda jätkad

Kõiki järgnevaid pilte saate endale osta meie E-POEST.