Õpetajad, abistajad ja reisid

Tsooni nimi on Taevas. Et saavutada püsivat jõukust ja küllust oma elus, vajame teiste inimeste abi. Samas peame olema abivalmis ka teiste inimeste suhtes. Selle eluvaldkonna alla kuulub kõik see, mis ei tule meie enda seest (vastand teadmiste ja töö iseendaga tsoonile). Siia kuuluvad õpetaja, õpetus, hea raamat, huvitav film, koolitamine, nõustamine, aga ka pangalaen, selgeltnägemine, religioon, Jumal, Sai Baba jne. Samuti kuulub selle eluvaldkonna alla reisimine kui parim võimalus saada uut informatsiooni ja omandada vajalikke teadmisi. Tuleb olla vaid avatud.

Firma kontekstis esindab see tsoon ettevõttesse sisseostetud või sissetoodud „abilisi“, nagu know-how, materjalid, tehnoloogia, koolitused, konsultatsioonid, välisabi, ka pangalaenud ja liisingud. Oluline on aru saada, missugust abi või toetust ettevõtte antud etapil kõige enam vajab. Siia valdkonda kuuluvad ka koostööpartnerid, diilerid ja edasimüüjad.

Feng shui järgi esindab seda tsooni element Metall. Tegemist on Metalli yang’ma vormiga, mis on tugev, stabiilne, täpsust nõudev ja vigu mitteaktsepteeriv. Oluline on siin juhtimine, autoriteet ja usaldus.

Muud tähendused: sõbrad, abilised, äripartnerid, õpetajad, toetus, juhtkond, rahu ja tänulikkus, altruistlik abi, distsipliin, otsustusvõime, enesevalitsemine.

LOE ARTIKLIT: Tuleb tuul ja puhub taeva selgeks