Kitse aasta aktiveerimine (bagua kaupa)

KITSE AASTA ENERGIA ANNAB TEADA, et eelnevad aastad on olnud rahutud ja eesootav tööpõld pole kerge. Üles kerkivad varemolnuga, minevikuga seotud energiad ja nendega tuleb tegeleda, tasakaalustada, rahustada, suhelda ning vajadusel ka leppida.

Sel aastal ei ole kindlasti igav ja on võimalik pöörata minevik enda heaks tööle või teha hoopis oma elus ja valikutes kannapööre. Kui oled otsustanud oma ellu muutust tuua, siis Kitse aasta on selleks parim aeg. Loomulikult pole teekond iseendani väike pööre, vaid enda elu ja iseennast tasub näha kui  tervikpilti ja vaadata iseennast läbi 8 eluvadlkonna ehk bagua tsooni.

Uurime ennast ja oma eesmärke läbi 8 eluvaldkonna ja toetame ning vajadusel kaitseme neid valdkondi, mis on hetkel meie elus või uue elutee loomisel olulised ja vajalikud. Aasta jooksul, kui vajadus muutub, võib ka bagua tsoonide toetamist/aktiveerimist muuta.

Karjääri, õigete valikute tsoon. See eluvaldkond on heas toonuses. Selle tsooni kaudu saab sel aasta toetada oma tervislikku seisundit. Samuti saab selle tsooni kaudu aktiveerida usaldusväärsust, õnnelikke üritusi (ka abiellumine), edenemist töökarjääris.Kõik need head ended ja võimalused tulevad ainult selle inimese juurde, kes on ise tegevuses. Kui aga sinu kodu peamine ruum (magamistuba) või peauks asub selles tsoonis, siis vajab see tsoon kindlasti kaitset veekaardi näol.

NB! Aktiveerimiseks kasutatakse kas  tervisekaarti või  tervisekõrvitsat (kui ollakse haigestunud) või  veekaarti (rohkendab eluloovat vett ja õigete otsuste tegemist, häid valikuid ja üritusi).

Suhete tsoon. See eluvaldkond on heas toonuses ja selle tsooni energia mõjutab meie olemist järgmised 2 aastat. Seetõttu ei ole soovitav siin kodu osas suuri ümberkorraldusi teha. Kui see tsoon on aktiivne, siis toetab see õnne lähitulevikus, head mainet, abielu sõlmimist, laste sündi, uusi projekte ja uusi võimalusi. Soodustab perekonna, suguvõsa, sõpruskonna, tööseltskonna heaolu. Samuti saab selle tsooni kaudu toetada kinnisvara ja maa renti, ostu ja müüki. Kitse aasta toetab eelkõige keskeas ja küpsemas eas inimeste armuelu ja seltsielu (alates 28.a.) Kuna eelmise aasta energiad mõjutavad romantilisi suhteid ka Kitse aastal, siis abielu, armastuse, partnerluse eesmärgil saab tsooni toetada ja aktiveerida  hobustepaari kaardiga.  NB! Kui magamistuba on selles tsoonis, on soovitav kasutada kaitseks hobustepaari kaarti.

Aktiveerimisekskasutatakse hobustepaari kaarti või ka  topeltõnne sümbolit (märk, kaart,küünal jne).

Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon. Tegemist on Kitse aasta tundlikuma, võimalusterohkema eluvaldkonnaga. Seega on heaendeline bagua ala, mis võimaldab vanadest tarkustest tuua oluline ja vajalik kaasa, soosides intellektuaalset ja vaimset tarkust, küpsust, elukogemust, samuti võimalusi reisida ja ka rahaenergia kasvu. Selle tsooni abil on võimalik pöörata oma elus uus lehekülg, tunda uut värskust. See energia soodustab tervenemist, muutumist, transformatsiooni. Aga enne kui algab midagi uut, tuleb lõpetada vana. Seega on oluline vanast loobumine, olukorraga leppimine, andestamine, juurida välja vanad harjumused, parandada vanad mudelid/mustrid, saada selgust oma väärtushinnangutes. Seega on see bagua ala vajalik kõigile, kes unistavad uuest elust, uuest algusest, et jätta minevik ja luua uus algus.

NB! Sellesse tsooni asetatakse  Kitse sümboolika, on see siis kaart, pilt, kuju, märk.

 

 

 

Rahaenergiat selle aasta sünnikaardis nähtaval ei ole, küll aga on see olemas peidetuna ja aktiveerub Tule-energia lisamisel. Seetõttu on soovitav kanda terve aasta jooksul rahakoti vahel punase õnnekassi sümbolit .

 

 

 

Raha, rikkuse ja rahulolu tsoon. Tegemist on selle aasta keerulisema tsooniga, sest rahaenergia aastas tervikuna puudub ehk raha on peidetud. Kuna tegemist on rahulolu tsooniga, siis veelgi enam avaldab mõju see tsoon sel aastal meie tervisele (füüsiline, vaimne). Seega vajab see tsoon kaitset. Kõige suurem oht on nn ülekuumenemisel (kui jätkame eelmise aasta võidujooksu) ja meie vaim loobub. Seega annab see tsoon märku, et tuleb tegeleda ennetustööga oma tervise heaks: karastamine, võimlemine, mõtlemine, toitumine. Ja kui ilmnevad tõsised probleemid, siis tuleb vastu võtta ranged meetmed olukorra parandamiseks. Loota, et möödub, sel aastal ei kehti.

NB! Parim selle tsooni taltsutaja ja kaitsja on  „valge tiiger“, mis reguleerib raskusi ja agressiivsust ja peletab ebameeldivusi.Materiaalset küllust tõmbab juurde  küllusekaart.

 

 

Abistajate, õpetajate ja reiside tsoon. See bagua ala on sel aastal põnev ja paljulubav. Siitkaudu saab toetada intellektuaalset ja loomingulist tegevust, reisimist, seksuaalsust, romantikat ja naudinguid. Soosib õpetajaid, õpilasi, õppureid, andekaid inimesi ja nende fänne, kauneid daame ja härrasmehi. Sel aastal on eriti tundlikud mehed ja meesenergia ning see energia on vastuvõtlik (eelkõige abielumehed) seksafääridele, k.rvalhüpetele. Eriti tundlikud on need kodud, kus selle tsooni alas asub kodu peamine ruum ehk magamistuba või peauks. Abivahend, mis tasub sellesse bagua alasse tuua on ainus naisjumalus Kuan Yin, kelle energia rahustab meeste meeled, tasakaalustab suhteid naise ja mehe vahel, loob mõistmist ja tuge, pehmendab tülisid ning aitab inimeste vahel luua loovaid ja toetavaid suhteid. Kui seda bagua ala ärritavaid energiaid kontrolli all ei hoita, võib ta endaga kaasa tuua krahhe, nagu äri pankrott, ettenägematud viivitused. NB! Toetamiseks kasutatakse  Kuan yin sümboolikat, kas pildi, kuju või ripatsina. Samuti sobib siin kasutada energiakaarti „ kaitseingel“

 

 

Laste, loovuse ja tuleviku tsoon. Selle tsooni energiad on sel aastal väga tundlikud ja vastuvõtlikud. Kuna aasta peamine energia on pööratud vastasasuvale perekond, sugupuu, mineviku tsoonile, siis antud tsoon on jäänud energiavaegusesse. Võib öelda, et tuleviku tsoon on segaduses ja alatoitumuses niikaua kuni tegeletakse mineviku segadustega, alles siis kui on mineviku segadused korrastatud, uus põhi loodud, saab selle tsooni energiad taas tõusta. Tsooni nõrkus võib kaasa tuua vaidlusi, kohtuasju, mõttetuid ootusi, vääritimõistmisi ja pettumusi ning probleeme lastega. Paha ei tee ka ettevaatus laimu, varguste suhtes.

NB! Kaitsva abivahendina kasutatakse siin tsoonis feng shui vanimat ravivahendit  pagoodi sümboolikat kas pildi, kaardi või kujuna (kuna tsooni number on 7, siis kasutada tuleb 7- korruselist pagoodi).

 

Teadmiste ja töö iseendaga tsoon. Selles eluvaldkonnas, nagu ka kõrvalasuvas Perekonna, sugupuu, mineviku tsoonis toimuvad selle aasta olulisemad energialiikumised. See ala soosib edasipüüdlikkust, järjepidevust, vastutustundlikkust, ausameelsust, usaldusväärsust, saavutusi, ühiskondlikke või organisatisoonilisi andeid ja aktiivsust, juhirolli (väga hea poliitiku jaoks). Üldiselt toetab see valdkond inimesi, kes kuuluvad sõjaväelisesse hierarhiasse, ametnikele, vanema põlvkonna inimestele (pensionäridele). Selle tsooni kaudu saavad nemad abi ja toetust. Sellist energiat on mõistlik ära kasutada oma ettevõtmiste arendamiseks, karjääri edendamiseks, võimu ja kuulsuse suurendamiseks nii äris, poliitikas, sõjaväes, vähemal määral kultuurivaldkonnas. See energia toetab ärikohtumisi, sõjaväelist väljaõpet, teaduskraadi saamist, materiaalsete privileegide saavutamine, perspektiivseid teaduslikke uringuid. Samuti aitab see bagua ala tegevusi disainivaldkonnas, ka reklaami- ja turundusvaldkonnas. See ala ei vaja aktiveerimist, küll aga kaitset juhul kui siin alas asub kodu peamine ruum ehk magamistuba ja kodu peauks.

NB! Kaitsmiseks kasutatakse  draakoni sümboolikat, kas kaardi, pildi, kuju, hieroglüüfi näol.

 

 

Kuulsuse, maine ja hea nime tsoon. See eluvaldkond on sel aastal mitmepalgeline ja erinevate suundumustega. Miks? See tsoon on seotud, mitte üksikisiku vaid inimgrupiga „kitsekarjaga“. See bagua ala soosib kohtumisi, läbirääkimisi, ka tippkohtumisi, kokkutulekuid ettevõtete, organisatsioonide ja suguvõsade vahel. Sel aastal on õige aeg (viimane aeg) lahendada globaalseid ülesandeid. See bagua ala mõjutab valitsejaid, juhte ja ülemusi. Seega on maine tsoon sel aastal nö suhete värav. Kes ma olen, kellena ma ennast tunnen ja kirjeldan ning väljendan, sellisest energiast loon ma sel aastal ka oma suhteliine. Selle tsooni kaudu saab toetada ja kaitsta ameteid, mis on seotud suhtlemise ja läbirääkimisega, aga ka õigusloomet, kirurgiat, hambaravi, psühholoogiat, igasuguseid konsulteerimise viise.

NB! Kaitsmiseks ja toetamiseks kasutatakse  bambuse sümbolit amuletina, märgina, kaardina, kujuna. Allpool on näha bagua asetus kodus, ettevõttes, aias jne. Rohelised nooled tähistavad ainuvõimalikku sissepääsu.

 

Kõik abikaardid ja märgid saadaval meie e-poes: http://www.eestiomafengshui.ee

Rubriigid: Feng shui. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>