Kirg

Kuues vabandustest vabanemise põhimõte: KIRG.

Pidage alati meeles väljendit: kirg võidab alati vabandused!

Sõna kirg siin mitte romantilises tähenduses, vaid kui võimas innukus, mida tunnete sügaval sisimas ning mida pole lihtne selgitada või määratleda. See on sisemine elevus, mille põhjuseks on õigel teel olemine, teete seda, mis tundub teie jaoks hea ja te teate, et olete määratud seda tegema.

Kirg on tunne, mis ütleb teile: See on õige asi, mida teha. Miski ei saa mul tee peal ees olla. Pole tähtis, mida kõik teised ütlevad. See tunne on nii hea, et seda ei saa eirata. Ka kavatsen järgida oma õnnistust ning tegutseda hiilgava rõõmutunde järgi.

Seevastu edastavad vabandused vastupidist sõnumit: Ma ei pea seda tingimata läbi tegema – vaadake, kui nõme see ikka on. See pole kuigi tähtis; kui oleks, siis oleksin selle pärast elevil. Ma jätan selle praegu sinnapaika; võin seda alati hiljem teha. Tegelikult pole see minu jaoks; teen selle lihtsalt kähku ära ja saan asjaga ühele poole.

Kui olete entusiastlik, siis ei tundu miski raskena. Kui teil on kirg, siis pole olemas riske; perekonnadraamad muutuvad tähtsusetuks, raha pole probleemiks, te teate, et teil on jõudu ja tarkust ning teiste kehtestatud reeglid ei loe teile midagi.

Kui teil on olemas kirg, siis puudub igasugune vajadus vabanduste järele, sest teie entusiasm võidab kõik põhjendused, millega võite lagedale tulla.

Mugavus ja luksus on tavaliselt ego põhinõuded elule – ego kõige tähtsamad prioriteedid kipuvad olema kogumine, saavutamine ja teiste heakskiit. Kaaluge uut alternatiivi, mis ulatuks kaugemale, kui ego pealiskaudsed nõudmised. Ainus asi, mida te uudse rõõmutunde jaoks vajate, on miski, mille vastu tunda kirge. pole tähtis, mis see on. Ainsaks eelduseks on tugevad tunded ning valmisolek tegutseda entusiasmiga.

Te ei pea teadma , kuidas aktiveerida oma varjusurmas olnud entusiasmi või millele täpselt keskenduda. Vajate vaid valmisolekut öelda jah enda seest tulevatele signaalidele.

“Uskudes kirglikult millesegi, mida pole veel olemas, loome seda. Mitte miski ei saa olema, mida te piisavalt ei soovi.”

Parim viis hoida kirge elus, on tõsta kõikidest suhetest kõige tähtsamaks enda ja enda olemise allika vaheline suhe. Püsige seisundis, milles imetlete kõike ja kõiki ning hämmastute kõige ja kõigi üle, mille ja kellega kokku puutute. Minge läbi elu, olles pidevalt tänulik ja väärtustades kõike.

Kirglikult elades ja igapäevatoimetustesse suhtudes ei saa te ebaõnnestuda. Teil on oluliselt rohkem energiat, kõik sujub ja olete nagu “rohelises laines”. Uskuge, see on hea tunne!

Kirge ellu,

Janno

 

Rubriigid: Feng shui, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>