Maalides tulevikku (video)

Inspireerituna bestseller autori Louise L. Hay kirjutistest, avaldab „Maalides tulevikku“ kuidas meie endi valitud mõtted loovad elu, mida me elame.

Odavate üürikorterite kompleksi teisel korrusel elab Jonathan Page. Kunagise maineka maalikunstniku Page’i elu võttis dramaatilise pöörde peale seda, kui ta kaotas haruldase haiguse läbi täielikult oma nägemise. Nüüd sisustab kibestunult mees oma päevi lõhkudes nii enda kui oma naabrite elurõõmu. Page elab oma pisikeses maailmas, lahkub korterist haruharva ja on järeleandmatult tige kogu maailma peale. Ühel päeval märkab all õues aega veetev 9-aastane Lupe Saldana Jonathani.

Pühendununa oma unistuste Quinceanera kleidi jaoks raha kogumisele, pakub Lupe ennast väikese tasu eest Jonathanile tema igapäevastel tegemistel ja majapidamistöödel abiliseks. Läbi selle ettepaneku puhkeb õide esialgu võimatuna tundunud siiras sõprus. Lupe optimistlik süütus sulandab tasapisi müüri, millega Jonathan kiivalt kaitseb oma purunenud elu. Tüdrukukese rõõmus kohalolek purustab Jonathani kaitsekooriku ja paljastab hella südamega mehe, kelle elu on olnud täis tragöödiaid. Lupe juhtimisel avastab Jonathan enda jaoks elus uue ja värske perspektiivi, mille suunanäitajateks on headus, kaastunne ja armastus.

Maalides tulevikku from Janno Seeder on Vimeo.

Koolitajad Merike Kütt ja Janno Seeder arutlevad filmi teemadel.
Kõigile on film vaatamiseks R 23.11., kell 17.30. Info ja registreerimine on SIIN

Rubriigid: Feng shui, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>