Deepak Chopra – Kuidas tunda Jumalat? (video)

Film põhineb samanimelisel väga populaarsel raamatul, mille autoriks on Deepak Chopra. “Kuidas tunda Jumalat” on põnev ja kaemuslik teekond elu ühe suurima müsteeriumi parema mõistmiseni.

Tegemist on unikaalse sulatusahjuga, kus segunevad ühte religioon, filosoofia, füüsika ja neuroloogia, et määratleda seitset teekonda, kus erinevad indiviidid (sõltuvalt isiksuslikust elustiilist, välimusest ja saavutustest) saavad mõista “Jumala” kontseptsiooni: “Võitle või põgene”, “Eesmärgistatud”, “Loominguline”, “Püha”, “Reageeriv”, “Vaikne teadlikkus” ja “Intuitiivne”. Deepak Chopra asetab need mõisted tähtsuse järjekorda ja veenab vaatajat, et indiviidi spirituaalne areng kulgeb läbi kõigi seitsme tasandi.


Koolitajad Janno Seeder ja Kaido Pajumaa arutlevad filmi teemadel. Film on kõigile vaatamiseks K 24.10., kell 17.30. Info ja registreerimine on SIIN (kliki)

Rubriigid: Feng shui, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>