BÜROO NELJA ELEMENDI MÕJUS

Nelja looma ehk elemendi olemasolu on vajalik ka büroohoonete paigutuse puhul. Energeetiliselt mõjub suruvalt, kui hoone on võrreldes teiste ümbritsevate hoonetega liiga väike. Seadus kehtib elurajoonides korterelamute ja eramute puhul. Kõrval olevad suured majad suruvad oma energeetikaga väikest maja veelgi madalamale. Loomulikult hakkab silma teistest liigselt eristuv ehk suur ja kõrge hoone. Siinkohal tuleb meelde jaapani vanasõna: „Haamer lööb esimesena alati kõige kõrgemat naela.” Madaltiheda asustusega rajoonis asuva kõrge hoone ülemised korterid müüakse n-ö vaate pärast, kuid seal elavate inimeste energeetikat mõjutab yang-energia ehk aktiivne energia. Stress või muud psühhosomaatilised haigused on selle tavapärane väljendus.

 

 

 

Soovitatav on, et büroohoone taga oleks suur kindel hoone nagu Kalju, võib-olla teine kõrge hoone. Mõlemal pool kõrval peaksid asuma hooned, mis on meie hoonega võrdsed või siis väiksemad – Künkad. Sama infot kannavad ka suured puud, aed ja seinad. Hoone ees peab olema hoone omaniku piir. Piir, mis on tähistatud kas või madala aiapiirde, lillepeenra, põõsaste, hoones asuvate firmade nimekirja kandva teadetetahvliga või skulptuuridega (lõvid).

 

 

 

 

 

Kui turvalisuse tagamiseks on hädavajalik kõrge aed, siis olgu see läbipaistev – soovitatavalt sepisaed, kuid äärmisel juhul sobib ka võrkaed. Kindlasti ei sobi umbaed ,sest äriettevõttel peab olema pidev kahesuunaline infoliiklus: väljast tulev informatsioon ja oma sõnumi edastamine maailma. Maja ei tohi olla liiga maantee või tee ääres, vajalik on kas kõnnitee või siis väike turvatsoonmururiba abil. Kaitsvat funktsiooni täidavad peegeldavad klaasid (vastasmaja teravate nurkade eest) ja lippudega ehitud lipuvardad. Loomulikult ei tohi hoonelt puududa firma nimi või logo.

EESTI OMA FENG SHUI. Siret Seeder (2008)

Rubriigid: Feng shui. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>