Blogi kolib teise kohta

Edaspidi leiad meie blogipostitused:

www.seeder.ee/blogi

Postitatud teemas Feng shui | Kommenteeri

Ahvi aasta energiakaart

aastakaart350px-2Hiinlased usuvad, et pannes aastalooma pildi või sümboolika nähtavale kohale, edeneb kõik sel aastal paremini. Aasta energiad toetavad meid meie tegemistes. Kaardi pöördel kõik aastat puudutavad märksõnad ja mõtted, mida on hea aasta jookul ka uuesti üle lugeda.

Hiina horoskoop annab Tuli Ahvi kohta teada: aitab vempude tegemisest ja mõttetust rahmeldamisest. On aeg võtta vastutus ja vaadata kuhu oled jõdnud ja kuidas edasi lähed. Kasuta oma loovat mõtlemist, julgust, tegutsemislusti, süsteemsust, et võita takistused ja viia ellu eesmärgid. Kas sa ikka tead, mis on sinu eesmärk? Kitse/Lamba aasta oli ettevalmistusaasta. Tea, et sellises olukorras nagu sa Ahviaasta eelõhtul oled, siis nüüd jätkuvad sündmused peadpööritava kiiruse, elegantsi, ka tarkusega. Enam pidurdada ei saa, kas toimub tõus puude latvadesse või kukud saakloomana metsasügavusse. Loobu muretust elust ja hakka tegelema tõsisemate, oluliste asjadega. Julgete, otsusekindlate käes on edu võti.

Ahvi aasta energiakaart tasub panna Karjääri/Õigete valikute/Elutee bagua tsooni.

Külasta meie e-poodi (kliki)

Postitatud teemas Feng shui | Kommenteeri

Feng shui videokursus, 1.aste (DVD-d)

Feng-shui-1Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel … videoloengute abil.

Feng shui videoloengutes vaatame lähemalt ümbritsevat ruumi, kuidas luua ennast toetav ümbruskond. Mis loovad hea enesetunde? Kaheksa loengu kaudu on Teil võimalus heita pilk feng shui maailma. Õpitut on võimalik rakendada kohe praktikas ja seda oma kodus.

Külasta meie e-poodi (kliki)

Postitatud teemas Feng shui | Kommenteeri

Raamat “Suhte, sõpruse ja armastuse feng shui”

kolmas-raamatMis on eduka suhte valem? Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema meid õnnelikuks.
Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid, kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on.

Me ootame abi ja nõuannet väljastpoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja peab tegema mind õnnelikuks. Kuid, kes teeb sind tegelikult õnnelikuks? Mis on eduka suhte valem? Raamatus käsitletakse suhete ja armastuse tsooni tasakaalutust, harmoneerimise võimalusi ja aktiveerimist.Iga inimene igatseb paarilist. Sünnihetkest saadik oleme me pidevas suhtlemises, õige paarilise otsimisel. Isegi siis, kui me seda endale ei tunnista, teeme seda alateadlikult. Kuid kaasaegses kiirustavas maailmas oleme suhete toimimisele kahjuks liiga suure hoo andnud ja seetõttu jääb suhte alguse ja lõpu vahele tihtipeale liiga lühike aeg. Hästi toimiv ja loov suhe peab läbima aga viis arenguetappi, mis on otseselt seotud feng shui ühe põhiprintsiibi ehk viie stiihia teooriaga.Seega jääb meile tihtipeale ühest ideaalsest suhtest väheseks ja me alustame uut, ja kuna me ei suuda keskenduda, siis lõpeb uus suhe enne lõppu jõudmist, ja me alustame taas uut ringi ja nii lõpmatuseni. Abiellumise initsiatsioon kuulub suhteringi neljandasse etappi. Tänapäeval on aga abiellumiste arv langevas trendis. Seega elavad inimesed kolme etapi raames, jõudmata abieluni ja tõeliste vaimsete naudinguteni.

Kuidas oma elu tasakaalustada? Appi võtame kolm energiatasandit, ruumi, värvid, vormid, tegevused ja mõttejõu. Kõikide nende võimalustega saame lähemalt tutvuda järgnevatel lehekülgedel.

Külasta meie e-poodi (kliki)

Postitatud teemas Feng shui | Kommenteeri

Sisustusfoto “Laguun”

abistajad15

Sisustusfoto sobib kasutamiseks Abistajad, õpetajad ja reisid tsoonis. Paadid kui reisimise vahendid ja eksootiline lahesopp sobivad hästi Abistajate, õpetajate ja reiside tsooni aktiveerimiseks. Reisid kaugetele maadele – selge teavas, läbipaistev vesi, kõrged kaljud lisavad reisisihtkohale väärtuslikkust juurde.

Külasta meie e-poodi (kliki)

Postitatud teemas Feng shui | Kommenteeri